Dzisiaj jest: 27 Listopad 2022    |    Imieniny obchodz: Ksenia, Walerian, Franciszek

PRZEDSTAWIENIE "DZIEWCZYNKA Z ZAPAŁKAMI".

 

W niedzielne popołudnie 16 grudnia 2012r. w naszej szkole odbył się spektakl słowno-muzyczny w języku angielskim pt. The Little Match Girl -Dziewczynka z zapałkami, oparty na motywach baśni duńskiego pisarza Hansa Christiana Andersena.W inscenizacji wzięli udział wszyscy uczestnicy projektu        W Krainie Bajek-Grajek po angielsku, którego operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA. Projekt jest realizowany w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Binarowej od września 2012r. i będzie trwał do listopada 2013r.

Na przedstawienie przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Biecza Pani mgr Urszula Niemiec, Proboszcz Parafii św. Michała Archanioła w Binarowej ks. Bogusław Jurczak, Prezes Stowarzyszenia „Aktywni Binarowianie” Pan Janusz Augustowski, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Marzena Niziołek, a także rodziny występujących uczniów i nauczyciele. Po zakończonym spektaklu wszyscy włączyli się we wspólne kolędowanie, a następnie zabrały głos Pani Burmistrz mgr Urszula Niemiec oraz Dyrektor ZSP w Binarowej Pani mgr Jolanta Małczak, które złożyły zebranym życzenia świąteczne i noworoczne. Wrażenia po obejrzanym przedstawieniu można było wymienić w trakcie słodkiego poczęstunku, którego ofiarodawcami byli rodzice występujących uczniów.

Dziewczynka z zapałkami jest pierwszą z czerech zaplanowanych do realizacji bajek – kolejną, której premiera odbędzie się w marcu 2013r., będzie Little Red Riding Hood – Czerwony Kapturek. Już dzisiaj gorąco zapraszamy.

W galerii można obejrzeć  kilka fotek z przedstawienia.Zapraszamy:)

5 images

Dziewczynka z zapałkami.

Dziewczynka z zapałkami.

Dziewczynka z zapałkami.

PRZEDSTAWIENIE "DZIEWCZYNKA Z ZAPAŁKAMI".

Dziewczynka z zapałkami.

Polecane strony

 

 

 

 

 

 

 

CERTYFIKATY