Dzisiaj jest: 24 Maj 2019    |    Imieniny obchodz: Joanna, Zuzanna, Milena

FINAŁ KONKURSU MATEMATYCZNEGO PANGEA

Dnia 28 marca 2014 r. odbył się w Warszawie finał Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA. Z naszej szkoły do etapu finałowo zakwalifikowały się trzy uczennice klasy VI: Dominika Drożdż, Izabela Niziołek oraz Karolina Augustyn. To ogromny sukces naszych uczniów.

Finał konkursu odbył się w budynku międzynarodowej uczelni wyższej Vistula University w Warszawie. Podczas pobytu na konkursie uczennice miały okazję zwiedzić Pałac Kultury i Nauki oraz wykonać pamiątkowe zdjęcie z pucharem Mistrzostw Świata FIFA.

Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki  - ogłoszenie wyników etapu finałowego 14 kwietnia!!!

Wioletta Janas


Polecane strony

 

 

 

KO-Kraków

 

 http://www.oke.krakow.pl/inf/layout/professional/images/logo.jpg

 

CERTYFIKATY