Dzisiaj jest: 24 Maj 2019    |    Imieniny obchodz: Joanna, Zuzanna, Milena

ZDROWE JEDZENIE W MOJEJ SZKOLE I NA MOIM STOLE

W czwartek 27 marca 2014 przedstawiciele naszej szkoły -2 uczennice ze szkoły podstawowej i 2 z gimnazjum wzięły udział w warsztatach inauguracyjnych Programu ZDROWE JEDZENIE W MOJEJ SZKOLE I NA MOIM STOLE  prowadzone w WSZB w Krakowie. Tematyka warsztatów obejmowała 4 obszary tematyczne programu: sklepiki szkolne, drugie śniadanie, stołówki szkolne oraz przyszkolne ogródki. W celu  podjęcia dalszych działań w ramach programu promującego zdrowe odżywianie w naszej szkole, uczennice w najbliższym czasie przekażą  rówieśnikom swoje pomysły i zdobyte doświadczenie w trakcie warsztatów. 

Sabina Marszałek

Polecane strony

 

 

 

KO-Kraków

 

 http://www.oke.krakow.pl/inf/layout/professional/images/logo.jpg

 

CERTYFIKATY