Dzisiaj jest: 9 Czerwiec 2023    |    Imieniny obchodz: Anna, Pelagia, Felicjan

GALERIA

Finał konkursu wiedzy o Wielkiej Brytanii

29.11.2022 r  odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii adresowany do uczniów klas IV-VIII.

Celem konkursu było:

  • poszerzenie wiedzy uczniów na temat Wielkiej Brytanii, jej kultury, tradycji oraz życia codziennego mieszkańców,
  • zachęcenie uczniów do samodzielnego zdobywania wiedzy na temat angielskiego obszaru językowego,
  • kształtowanie szacunku dla dziedzictwa kulturowego innych narodów,
  • stworzenie uczniom możliwości wykazania się wiedzą kulturową

Konkurs został zorganizowany w formie testu oraz prezentacji multimedialnej na platformie WORDWALL. Komisja w składzie : Edyta Stachura – organizator oraz Alicja Lignar – członek komisji, po ogłoszeniu wyników wraz z Panią Dyrektor mgr Jolantą Małczak pogratulowała wszystkim uczestnikom wręczając pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

W przygotowania do konkursu włączyli się ochotnicy z klas 4-8, którzy swoją kreatywnością i pomysłem, korzystając z różnych źródeł informacji stworzyli piękny projekt pt."Wielka Brytania". Przez  cały miesiąc listopad można go było podziwiać na szkolnym korytarzu.

Na relację z konkursu zapraszamy na profil FB naszej szkoły.

Edyta Stachura

Polecane strony

 

 

 

 

 

 

 

CERTYFIKATY