Dzisiaj jest: 1 Październik 2020    |    Imieniny obchodz: Sława, Dionizy, Teofil

Nagrody w Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych

Do tradycji zapoczątkowanej przez panią Halinę Siemieniewską należy udział uczniów naszej szkoły w Gorlickim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych. W tegorocznej – 15 już edycji konkursu – wzięło udział 4 naszych uczniów, z czego dwoje uzyskało wysoką lokatę. Uczennice klasy VII – Anna Kurcab oraz Ewa Rutana zajęły II i III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Rozdanie nagród odbyło się w dniu 5 grudnia 2019r. Wystawę pokonkursową można obejrzeć w Domu Polsko-Słowackim w Gorlicach, ul. Rynek 1 w dniach 5-18 grudnia 2019r. Serdecznie zapraszamy, a dziewczynkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Polecane strony

 

 

 

KO-Kraków

 

 http://www.oke.krakow.pl/inf/layout/professional/images/logo.jpg

 

CERTYFIKATY