Dzisiaj jest: 1 Październik 2020    |    Imieniny obchodz: Sława, Dionizy, Teofil

Dzień Edukacji Narodowej 2019

W dniu 14 października 2019 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli nauczyciele, uczniowie, pracownicy administracji i obsługi oraz rodzice. Część artystyczną wykonali uczniowie klasy VIII oraz chór szkolny.

Był to również szczególny dzień dla pierwszoklasistów. Tego dnia odbyła się Uroczystość Pasowania na Uczniów Szkoły Podstawowej im. Króla Kazimierza Wielkiego w Binarowej. Uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali swoje umiejętności pięknie recytując, śpiewając i tańcząc. Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Dzieci otrzymały dyplomy oraz słodkie upominki.

Pani Dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły za zaangażowanie, codzienny trud, za rzetelność i oddanie z jakim realizują powierzone obowiązki.

 Beata Sowa, Sabina Wszołek

Galeria z uroczystości

Polecane strony

 

 

 

KO-Kraków

 

 http://www.oke.krakow.pl/inf/layout/professional/images/logo.jpg

 

CERTYFIKATY