Dzisiaj jest: 1 Październik 2020    |    Imieniny obchodz: Sława, Dionizy, Teofil

Pożegnanie Absolwentów 2019

18 czerwca 2019 roku społeczność naszej szkoły przeżyła historyczne wydarzenie, bowiem pożegnaliśmy w tym dniu ostatnich absolwentów Publicznego Gimnazjum w Binarowej i pierwszych absolwentów ośmioletniej Szkoły Podstawowej. Uroczystość rozpoczęto Mszą Świętą sprawowaną przez Ks. Proboszcza Bogusława Jurczaka i Ks. Roberta Wśniewskiego w intencji młodzieży opuszczającej naszą Szkołę. Dalsza część odbyła się  na sali gimnastycznej w ZSP w Binarowej.

 Nagrodami książkowymi doceniono uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, wręczono dyplomy za działalność społeczną i charytatywną na rzecz środowiska szkolnego i lokalnego. Podziękowania i nagrody otrzymali również uczniowie, którzy prezentowali szkołę w konkursach i na zawodach sportowych, brali udział w realizacji międzynarodowego projektu Erasmus+ oraz pracowali społecznie w sklepiku szkolnym.

                   Drodzy Absolwenci, mamy nadzieję, że dla Was wszystkich znajdzie się miejsce w wymarzonej szkole.

Życzymy udanego wakacyjnego odpoczynku.

Galeria 1,Galeria 2

Polecane strony

 

 

 

KO-Kraków

 

 http://www.oke.krakow.pl/inf/layout/professional/images/logo.jpg

 

CERTYFIKATY