Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodz: Maria, Stefan, Eustachy

Spotkanie w Turcji w ramach projektu Erasmus +

W dniach 13 -16 listopada w Turcji odbyło się pierwsze spotkanie międzynarodowej grupy realizującej projekt Erasmus+ Big Ocean of Knowlege. Nasza szkoła jest pomysłodawcą i koordynatorem tego projektu. W działania zaangażowane są szkoły z pięciu krajów, Turcji, Hiszpanii, Rumunii, Litwy oraz Polski.

Pierwsze spotkanie dotyczyło kwestii roboczych, poznania swoich szkół oraz systemu edukacji w poszczególnych krajach. Każdy z partnerów zaprezentował dotychczasowe działania, zainteresowanie uczniów projektem. Ten feedback był szczególnie istotny w planowaniu kolejnych etapów i zadań.Udało nam się ustalić terminy wszystkich mobilności oraz przedyskutować procedurę wyboru uczniów. Dzięki otwartości i chęci dzielenia się wiedzą wszystkie spotkania robocze przebiegały w atmosferze współpracy i partnerstwa.

Odwiedziliśmy uczniów szkoły partnerskiej w Turcji,gdzie przyjęto nas z ogromną gościnnością. Udało nam się choćby w pigułce poznać kulturę oraz  historię Turcji.

          Wszystkie działania podejmowane w ramach projektu są finansowane z programu Erasmus+. Środki projektowe do tej pory zostały przeznaczone na zakup nowoczesnego monitora interaktywnego oraz tabletów niezbędnych do realizacji zamierzonych zadań.

Galeria z wyjazdu

Kinga Augustyn

Polecane strony

 

 

 

KO-Kraków

 

 http://www.oke.krakow.pl/inf/layout/professional/images/logo.jpg

 

CERTYFIKATY